Yhteystietomme

Asiakaspalvelu:

asiakaspalvelu@amesan.fi

Käyntiosoite: Huopalahdentie 24, 00350 Helsinki

Verkkolaskutusosoitteemme: 003730016732

Y-tunnus: 3001673-2

Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy

Välittäjätunnus: E204503

(emme vastaanota paperilaskuja)

Lähettämällä meille yhteydenottopyynnön, annat samalla luvan käsitellä tietojasi.

Henkilöstö

Miikka Vuoti

Toimitusjohtaja

puh. 050 360 8547

miikka@amesan.fi

Christian Lammervo

Myyntijohtaja

puh. 044 541 1016 

christian@amesan.fi

Katariina Haapanen

Rekrytointikonsultti

puh. 045 888 6244 

katariina@amesan.fi

Niklas Palén

Rekrytointikonsultti

puh. 041 314 5315

niklas@amesan.fi

Heidi Ylimartimo

Ajanvaraaja

heidi@amesan.fi

Voisiko sinun nimesi lukea tässä?

Jätä avoin hakemus!